Bazén pro všechny

Nikdy bych netušila, že někdy budu shánět sama bazén. Vždycky jsem si myslela, že se vším se budeme půlit se svým přítelem, protože přítel mi kdysi řekl, že všechno se musí dělat ve dvou, když dva lidé spolu chtějí žít anebo už dávno bydlí pohromadě. A já jsem tento názor zastávala a taky se mi moc líbil. Přišlo mi to takové pěkné a taky mi to připadalo, že přítel to se mnou myslí vážně. Protože jsme s přítelem už dávno měli v plánu, že budeme spolu bydlet. A to, co v nejbližší době. A navíc s přítelem jsme taky už chtěli konečně založit rodinu. Jenomže potom se do toho připletla jedna nemilá nehoda, kdy přítel přišel o práci a dlouhodobě potom nemohl pracovat, a to kvůli vážnému úrazu. Nicméně, když jsme potom získali naši milovanou hypotéku, tak jsme si pořídili takový malinkatý domeček, kde jsme taky chtěli mít pěknou zahradu.

Děti mají rády vodu.

A nám padl taky na mysl bazén. Protože oba dva moc rádi plaveme a taky trávíme volný čas na zahradě. A řekli jsme si, že vlastně v budoucnu budeme mít děti, takže nějaký bazén se nám taky bude hodit. Chtěli jsme takový bazén, který bude vyhovovat všem. Ale je opravdu velice složité sehnat nějaký bazén, který bude třeba například vyhovovat ročnímu dítěti a potom taky dospělým lidem.

Plavání mě moc baví.

Protože jsme si řekli, že na prodej bazénu se koukneme na webové stránce bazenygluc.cz, kde jsou prodeje bazénů opravdu ve velkém a kvalitní množství. A pořídili jsme si první jeden velký bazén, který se dává do země. A potom taky jsme si řekli, že při dalším hledání bazénu se zaměříme na takový bazén, který je malý a nafukovací, ve kterém bude potom naše dítě moct být. Proto budeme chtít mít nějaký malý bazének, které bude akorát pro naše malé roční https://slovnik.seznam.cz/cz-en/%3Fq%3Dro%25C4%258Dn%25C4%259B dítě. A když už jsme u těch bazénů, tak jaké bazény se líbí vám, jakým bazénům dáváte přednost? Nebo chodíte na veřejné bazény, protože doma bazén nemáte?


Podobné příspěvky