Delikátní káva za skvělou cenu

Dopřejte si šálek kvalitní kávy
Jen málo lidí nepije vůbec kávu. Většina lidí si ji dopřeje ráda, a to venku v kavárně nebo v klidu doma u televize nebo s knížkou. Je na každém, jak si kávu vychutnává. Důležité je si ji umět připravit tak, aby vám chutnala. Velmi oblíbená je zrnková káva, kterou si každý doma čerstvě namele před přípravou. Z čerstvě namletých zrnek chutná jakýkoliv druh kávy úplně jinak, než z té namleté už v obchodu. Patříte mezi milovníky tohoto lahodného nápoje?

káva s mlékem

Určitě má ve vaší kuchyni místo výběrová káva. U nás ji najdete čerstvě upraženou a v té nejvyšší kvalitě. Nabízíme vám kávu od světově proslulých pěstitelů – Kostarika, Guatemala, Indie, Brazílie, Kolumbie a Etiopie. Právě tyto státy jsou po celá staletí světově známé svou produkcí kávy. Každý kdo má kávu rád tak si určitě rád dopřeje kávu z těchto států, protože z těchto plantáží je káva zkrátka nejlepší.

Je libo espresso nebo cappuccino?
Někdo má rád kávu jen tak samotnou, ale pro někoho není káva bez mléka dobrou kávou. Každý pije takovou, jakou ji má rád. A výhodou domácí přípravy kávy je, že si vždycky uděláte podle sebe, a nebudete se muset v kavárně zdlouhavě domlouvat s obsluhou, co že si to vlastně chcete dát. Jednoduše namelete, uvaříte a vypijete. I proto vzrostla obliba domácí přípravy kávy.

kávová zrna

Kapsle nejsou dobré
Pokud chcete mít kávu připravenou snadno a rychle, můžete sáhnout po kávovaru na kapsle, ale v nich nikdy nebude káva tak dobrá protože je dlouho namletá a skladovaná. Pokud můžete, dávejte vždy přednost čerstvě namleté kávě.
Zásobte se u nás – u nás si můžete zakoupit od výše zmíněných pěstitelský velmocí výběrové znakové kávy v balení o váze 1 kg. Ceny začínají na 549 Kč, což je za tak kvalitní kávu velmi dobrá cena. Nakupujete u nás poprvé? Čeká na vás sleva ve výši 10 %, což potěší každého kávomila.


Podobné příspěvky