Hypotéku také chci


Také jste už někdy přemýšleli nad tím, že byste si už konečně vzali i hypotéku, abyste mohli bydlet ve vlastním domově? Já si myslím, že už asi hodně lidí uvažovalo nad tím, že by si mohli vzít hypotéku, protože kolikrát jsem slyšela už od své kamarádky, že by chtěla už vlastní bydlení, protože ji už nebaví bydlet v nájmu. Já sice chápu, ale zase je někdy obtížné, aby člověk získal hypotéku. Rozumím tomu, že to může být opravdu hodně složité, protože si také vzpomínám, jak mi moje maminka s otcem stále dokola vyprávěli, že jim to trvalo snad necelé dva roky, než oni získali hypotéku.

S hypotékou vždycky opatrně.

Docela jsem se toho lekla, protože jsem s partnerem chodila teprve pět let a už jsme oba dva uvažovali nad tím, že se vezmeme hypotéku, protože jsme se stále hádali, že bydlíme v malém bytě. Což spíše byla taková malá garsonka o velikosti jedna plus jedna, ale místnosti byly opravdu tak malinké, že se tam ani nedalo hnout. A když jsme třeba chtěli pozvat nějaké hosty, tak jsme vždycky snad půlka lidí museli být na chodbě anebo na balkoně, abychom se tam všichni vešli. Proto jsme se s partnerem po pěti letech dohodli, že si vezmeme hypotéku. Na internetu jsme našli opravdu mnoho typů a druhů hypoték, jako například nebankovní americkou hypotéku.

Mějte peníze v záloze.

O této nebankovní americké hypotéce jsem už docela slyšela a slyšela jsem samé chvály, tak jsem si řekla, že právě je nebankovní americká hypotéka Fahd.cz prima. A může být pro nás naprosto geniálním nápadem a skvělou volbou. Ale raději jsem se ještě poradila s partnerem a s bankovním poradcem, aby nám bankovní poradce všechno řekl, co to vůbec všechno obnáší a jestli se nám bude hodit. Protože opravdu nechci si vzít nějakou hypotéku, nebo nějaký úvěr, který nám potom nebude vyhovovat a potom budeme zbytečně zadlužení. A vy jste už někdy přemýšleli o hypotéce, nebo se také bojíte, že dopadnete jako třeba někdo váš známý, že neměl potom splátky na hypotéku? Opravdu si všechno pořádně rozmyslete, ať potom nejste nemile překvapení.


Podobné příspěvky