I plnoštíhlé ženy mohou být krásné

Také nespadáte zrovna do kategorie superštíhlých modelek, které mnohdy vypadají až nezdravě, ale přesto se nám snaží namluvit svůj ideál ženské krásy? Zapamatujte si, že ideál krásy neexistuje, protože každému vyhovuje něco jiného, a velmi důležité je spíše uvědomění toho, jak se ve svém těle cítíme. I krásné modelky mohou mít psychické problémy a naopak ženy plnoštíhlé mohou být v životě vyrovnanější a šťastnější, takže jste-li trochu, jak se říká, „při těle“, zůstaňte samy sebou, a chcete-li něco na sobě změnit, berte to z pozice štěstí a schopnosti změny, nikoli z přesvědčení, že to nejde.

žena se slunečníkem

Plnoštíhlé ženy se i přes svou šťastnou povahu mohou setkat s určitými obtížemi spíše technického rázu. Jde o to, že mají omezený výběr oděvů, resp. vhodných velikostí. Letní maxi šaty pro plnoštíhlé nemusíte zkrátka objevit na každém rohu v mnoha e-shopech, ale jen někde.

I plnoštíhlé ženy mohou vypadat sexy

Ačkoli se zdá, že výběr oblečení pro plnější postavy bude omezený, nemusí to být zdaleka pravda. Profesionální krejčí a švadleny moc dobře ví, jak důležité je obohatit nabídku pestrými barvami, vzory a střihem, a tak se nestává, že byste musely volit mezi třemi až čtyřmi typy šatů, jak tomu občas bývalo za socialismu. Oblečení pro plnoštíhlé může z každé ženy učinit krasavici, která mimo jiné okouzlí svým úsměvem i charismatem.

dívka v šatech

Šaty pro slavnostní příležitosti

Výroba a prodej ošacení pro plnoštíhlé nezapomíná ani na různé slavnostní chvíle, jako jsou oslavy narozenin, promoce, svatby, abiturientské srazy, maturitní večírky a další podobné akce. Výběr je velmi pestrý, co se týče materiálu i stylu, a ke každému outfitu lze poměrně snadno volit i vhodnou obuv. Zásadní pro úspěch těchto modelů je také volný střih a nesmírné pohodlí při nošení ve společnosti i na procházce v městských ulicích.


Podobné příspěvky