K čemu využijete PP sáčky

Svět obalových materiálů je natolik pestrý, že se v nich amatér stěží vyzná, a leckterý profesionál může být tím značným rozsahem poněkud zaskočen. Ve stručnosti bychom mohli obaly a sáčky rozdělit do dvou skupin. V té první se nachází výrobky z polyetylenu a v té druhé z polypropylenu. Oba plasty jsou zdravotně nezávadné a vhodné pro zabalení a uchovávání předmětů včetně hraček, léků a potravin.

kancelářské sponky

K čemu využít PP sáček

Polypropylenové sáčky nachází uplatnění na mnoha místech.

Vystavené zboží – v polypropylenových sáčcích se častokrát vystavuje drobné zboží v kamenných prodejnách. Jsou to například hygienické a kancelářské potřeby, drogerie, kosmetika, dárkové předměty atd. Sáček s dírkou se zavěsí na kovový stojan a tímto způsobem si zákazníci mohou zboží vkládat do nákupního košíku.

skleněné kuličky

Sběratelé drobností – sbíráte poštovní známky, etikety od krabiček od zápalek, samolepky, odznaky a další podobné drobnosti? Pro sběratele jsou sáčky vítaným pomocníkem, který zajistí ochranu exponátů před vnějším prostředím – před povětrnostními vlivy a znečištěním prachem, mastnotou atp.

Dětské hračky – děti si do PP sáčků s dírkou a lepicí klopou https://www.2pack.cz/sacky-pytle/pp-sacky-s-lepici-klopou/pp-sacky-40my-se-vzduchovymi-otvory/pp-sacek-s-lepici-klopou-250x350mm mohou ukládat drobné hračky, jako jsou figurky, kuličky, knoflíky, dílky stavebnic.

Kancelářské potřeby – pořádek v zásuvce psacího stolu pomohou vyřešit PP sáčky docela elegantně. Jsou transparentní, takže dovnitř dobře uvidíte, a mohou v nich být uschované sponky, připínáčky, spínací a klasické špendlíky, tuhy do mikrotužek, náplně do propisek, gumy na gumování, zvýrazňovače, malé nůžky, štětečky, pastelky, souprava na šití, samolepicí etikety a některé další drobnosti.

Drobné dárky – chcete-li někomu darovat například náušnice, náramek, přívěšek, či řetízek, PP sáček s dírkou a lepicí klopou je pro tyto účely ideální. Dárek pak můžete přebalit okrasným balicím papírem anebo sáček nejprve vložit do nějaké krabičky.


Podobné příspěvky