Kam se sbírkou

Vždycky jsem si říkala, že kdybych se stěhovala nebo něco sbírala, tak bych si musela pronajmout nějaký sklad. Protože já jsem taková, to že ráda sbírám velké věci. Naposledy jsem sbírala takové velké dřevěné truhly. A protože bydlím v bytě tři plus jedna s přítelem a malým dítětem, tak je opravdu logické, že jsem svou sbírku nemohla mít v bytě. Tak jsem si řekla, že asi je na čase se buď mé sbírky dřevěných truhliček zbavit anebo si pronajmout i nějaký sklad. Jako první mě napadl pronájem skladu v Praze 6. Praze 6 s přítelem a dítětem bydlíme už několik let, takže vím, že tam jsou k pronájmu nějaké různé sklady. Ty sklady jsou opravdu různé velikosti.

Skladů je mnoho druhů.

A jsou tam malé, střední a taky veliké. A protože jsem měla v plánu http://www.hulin.cz/mestsky-urad-mesto/dulezite-dokumenty/uzemni-plan/ nasbírat hodně velkých dřevěných truhel, tak jsem si pronajmu sklad v Praze 6 opravdu velký. Ale nájem tam byl docela vysoký. A příteli se to samozřejmě nelíbilo, protože chtěl ušetřit nějaké peníze. Příští rok chceme jet na dovolenou, takže mi přítel řekl, ať moc neutrácím za nějaký pronájem skladu v Praze 6, protože jinak nebudeme moct jet na dovolenou. Přiznávám, že mě to docela zamrzelo. Nakonec jsem si pronajala pouze malý sklad v Praze 6, abychom udělali s přítelem kompromis.

Sklady jsou důležité.

Ušetřím více než sedmdesát procent a můžu tam konečně mít svou sbírku dřevěných truhliček, které mi připomínají mou babičku a dědečka. A musím říct, že se jich asi nikdy nevzdám, protože mám na ně takový pěkné vzpomínky, že by mi to asi chybělo. A vy máte nějakou sbírku, jste nějací sběratelé? Pokud ano, tak je potom logické, že taky svou sbírku musíte někde mít, někde to všechno skladovat. Taky samozřejmě záleží na tom, co a v jakém množství to sbíráte. Pokud sbíráte Pokémony, tak sklad pronajmout nepotřebujete. Ale pokud je vaše sbírka objemná jako moje, tak s vám bude možná hodit pronájem skladu v Praze 6.


Podobné příspěvky