Lyžování plné zábavy

Lidé v České republice patří mezi velké lyžaře a lyžuje se zde už od nepaměti. Lyžování je však nejen zábava, ale také aktivní sportování, které zlepšuje kondičku. V České republice máme nespočet sjezdovek a hotelů, kde se můžete na horách ubytovat. Pokud jste však ještě nevyzkoušeli lyžování na Bukové hoře, tak jste o dost přišli. Dolní Morava ski, je velmi navštěvované středisko, které si chválí snad každý, kdo ho navštíví.

dolní morava

Toto horské středisko alpského stylu, má moderní a stále se rozvíjející horský areál, ve kterém najdou zábavu jak děti, tak dospělí. Středisko Vám nabídne propojení až 5 sjezdových tratí a tu nejmodernější čtyřsedačkovou lanovku. Nemusíte tak mrznout na kotvách, či na pomách, na kterých strávíte dlouhý čas a bolí Vás z nich nohy. Čtyřsedačková lanovka má vyhřívané sedačky a nahoru tak dojedete zahřátí a odpočatí na další jízdu. Na internetových stránkách se můžete podívat na web kamery a také na stav sněhu na sjezdovkách. Také zde najdete aktuální teplotu a můžete se ubytovat hned u sjezdovky. Ubytování je zde v apartmánech, a to v různých pokojích.

dolní morava

Z apartmánu budete mít nádherný výhled na sjezdovku a můžete tak s ranní kávou sledovat východ slunce. Samozřejmostí je, že si k ubytování můžete zaplatit i snídani, polopenzi, či plnou penzi. Restaurace se nachází hned pod apartmány. Pokud si však chcete vařit, je zde možnost si dovést vlastní jídlo. Každý apartmán je totiž vybavený kuchyňskou linkou s lednicí a vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Jestliže by Vám přece jenom ubytování nevyhovovalo, tak můžete zvolit i ubytování po okolí. Je zde nespočet hotelů, či penzionů, které nabízejí jak ubytování s dětmi, tak s domácími mazlíčky. Pokud tedy hledáte zimní dovolenou a stále nevíte, kam pojedete, tak zvolte lyžování a ubytování v Bukové hoře. Zaručeně nebudete litovat a dovolenou si užijete.


Podobné příspěvky