Na co se pro svatební den často zapomíná

Svatební šaty

Na pořízení krajkových svatebních šatů si vyhraďte dostatek času a začněte s jejich výběrem alespoň měsíc předem. Je to ta nejdůležitější část garderoby a ta se vám musí nejen líbit, ale musíte se v ní cítit přímo noblesně. Pamatujte na to, že svatební den je ten nejkrásnější v životě, a pokud jste si jistá, že váš partner je ten pravý, na celý život, neodbývejte svatbu jen strohými frázemi, prázdnými gesty a nudnými procedurami. Buďte šťastná a žijte tady a teď!

nevěsta ve svatební den

Svatební obuv

Stejnou pozornost, jako svatebním šatům, věnujte i obuvi. Že by měla být vzhledově atraktivní a zároveň pohodlná a padnout vám, co se týče velikosti, je samozřejmé, ovšem samozřejmostí již není fakt, že tomu tak v praxi skutečně bývá. Stává se, že si ženy pořídí svatební obuv, kterou na svá chodidla navléknou až ve svatební den, a již po několika hodinách začnou vnímat nepříjemné tlaky, které vyústí v rozvoj puchýřů. Snažte se těmto zbytečným nepříjemnostem zabránit včasným prošlapáváním bot, v dostatečném předstihu ještě před svatbou. Vdávat se v prošlápnutých botách je něco úplně jiného a v tento den je přece jen lepší vnímat atmosféru slavnostní události, než bolest na chodidlech, která budete potají z bot při vhodných příležitostech vyzouvat.

svatební obuv

Seznam hostů

Se seznamem hostů na vaši svatbu rovněž začínejte v předstihu a především se ujistěte v tom, kdo vám svou účast potvrdí, abyste podle toho objednávali počet porcí jídelního menu. Můžete se také rozhodnout, že svatební hostinu uspořádáte pouze v rodinném kruhu nejbližších příbuzných, a své přátele pak pozvete k vám domů, případně na zahradu, nebo do pronajatého penzionu se zahradou, pokud vám to umožní počasí a roční doba.

Svatební cesta

Bez svatební cesty to nebude ono, ovšem nemusí to být zrovna pobyt v přímořském letovisku. Možná, že vás více osloví pobyt tuzemský, například na horách, kde je více klidu, soukromí a potřebné pohody.


Podobné příspěvky