Oslava může začít

Přijedete z porodnice, ani se nenadějete a najednou vašemu malému miminku bude za chvíli šest let, pak sedm, osm a najednou budete vybírat střední školu. Máte teď ale jiné starosti, protože ho například čekají šesté narozeniny? A chtěl nebo chtěla by je oslavit už jako velký chlapec nebo velká dívka se svými nejbližšími a kamarády? Tak to před vámi stojí důležitá otázka, jaký dětem udělat kvalitní program, aby to nebylo jenom o dárcích a o dortu. Dětí chtějí akci a chtějí zážitky! Dopřejte jim je.

kouzla

Děti si nejvíce přejí, aby si mohli hrát se svými kamarády a aby je v kolektivu měli rádi, pokud jsou tedy společenští. A že těch kamarádů tedy mají a chtějí jim uspořádat oslavu, kde by mohly něčím dobrým oslavit to, že jednomu z nich bude už celých šest let a za chvíli půjde do školy! A co takhle tu oslavu něčím skvělým ozvláštnit, co by dostalo grády? Když vidíme v amerických filmech, jak dokáží být velkolepé dětské oslavy, proč by to jenom nešlo udělat u nás? Zajistit program, to je ten kámen úrazu, protože o dort a občerstvení se mohou postarat rodiče nebo babičky, které napečou.

kouzlo

Vykouzlete vašemu dítěti úsměv na tváři tím, že přijede zábava na oslavu narozenin spolu s kouzelníkem a jeho velkými čísly, do kterých zapojí právě i děti, které se naučí nová kouzla, a to teprve uvidíte těch rozzářených očiček. A pak se o tom mezi dětmi bude dlouhou dobu mluvit a budou se pět ódy na to, jaká u vás byla parádní oslava. Tohoto kouzelníka můžete objednat třeba i na firemní večírek nebo i na vaší dospěláckou oslavu kulatých narozenin, vždyť to není nic proti ničemu, kouzla mohou být složitější, a i dospělí se mohou krásně bavit. Kouzelník bude chodit mezi účastníky a všechno to bude záviset na nějaké interakci a spolupráci s publikem. A to bude teprve taková jízda! Nebo si ho objednejte dopředu na vánoční večírek.


Podobné příspěvky