Osušku s potiskem ocení každý

Přemýšlíte nad tím, jak účelně a zároveň vtipně obdarovat vaše přátele, známé, kolegy z práce či dokonce firemní zákazníky? Máme pro vás tip na předmět denní potřeby, s nímž potěšíte dospělé i děti širokého věkového rozpětí. Velké koupelnové či bazénové bavlněné (froté) osušky.

barevné osušky

Věnujte osušky rodičům

Výběr dárků k Vánocům nebývá mnohdy snadný, ale my vám napovíme. Osušku ocení každý a zřejmě i vaši rodiče nebo prarodiče, a zvláště tehdy, bude-li opatřená potiskem či výšivkou. Stačí k tomu jen jedna barva, nejlépe kontrastní vůči materiálu textilie, a na ní může být jen krátké věnování, životní motto, nějaká část společně prožitého příběhu, přísloví, citát, zkrátka cokoli, co vašim blízkým rozjasní den a zlepší náladu.

hnědé osušky

Vodácká akce

Vodáci milují různá překvapení a to také udržuje jejich komunitu pohromadě poměrně pevným poutem. Každá vodácká výprava by měla být něčím okořeněná, například tričky s potiskem, kšiltovkami, plavkovými šortkami, ale osušky budou nesmírně originální nápad. Na každou z nich nechte vyšít či vytisknout název vaší výpravy s datem konání a uvidíte, že ještě po létech si na vás někdo vzpomene, protože je pravděpodobné, že osušku bude mít stále ve své sbírce.

Objednejte pro všechny společnou saunu nebo bazén

Navštěvujete rádi saunu nebo relaxační bazén, aquacentra a podobné vodní radovánky? A docházíte tam společně v partě přátel, kteří se rádi schází při podobných příležitostech? Zkuste jim jednou nabídnout netradiční vstup, každému darujte osušku s potiskem, kterou budete mít každý v sauně nebo u bazénu pod sebou. Pokud bude potisk vtipně laděný, zábavný a originální, možná po vašem prezentu zatouží i někdo cizí, kdo se s podobným záměrem dosud nesetkal. Třeba se tu seznámíte s dívkou vašeho srdce, kterou váš nápad osloví, a kdo ví, zda to spolu nedotáhnete až k oltáři.


Podobné příspěvky