Podnikejte na Chebsku v oblasti cestovního ruchu a dejte o sobě vědět na Internetu

Ohře je jedna z našich nejdelších a také nejzajímavějších řek. Vyznačuje se zejména značnou rozmanitostí, s krajinou vytváří neoddělitelnou symbiózu jak v podhůří Krušných hor, na rozhraní se Slavkovským lesem, tak i v Doupovských horách a v oblasti Českého středohoří. Ohře zajímá na horním toku především vodáky a vodáctví je v naší zemi hluboce zakořeněno a zdá se, že ani s postupem času neztrácí na své podmanivosti. Možná, že je tomu dokonce naopak, mnoho lidí zjišťuje, že dovolená ve sportovním duchu v tuzemsku jim dá mnohem víc, než v nablýskaném hotelu v přímořském letovisku, kde je ve vzduchu cítit energie snobství a nadřazenosti, a v takovémto klimatu se nebudete cítit zrovna příjemně.

údolí řeky Ohře

Největší podíl vodáků směřuje v České republice na Vltavu, a to zejména kvůli úspěšnému reklamnímu tažení půjčoven lodí, kempů a dalších ubytovacích zařízení. Má to však i druhou stranu mince, a tou je doslova přecpaná říční hladina loďmi a fronty na splouvání sjízdných jezů, zejména nad Českým Krumlovem.

Na Ohři je to jinak, mnoho vodáků se jí vyhýbá zejména z neznalosti místních poměrů a říčního profilu, přitom jde o prostředí nesmírně atraktivní a zajímavé. Vzpomeňme kupříkladu Karlovy Vary, hrad Loket, Kynšperk nad Ohří, meandry mezi Chebem a Nebanicemi a konečně krásné peřeje Hubertus a peřejnaté úseky mezi Kyselkou a Velichovem.

tvorba webu

Vytvořme společně z okolí Ohře rekreační oblast

Výhodou horního toku Ohře je blízkost západočeských lázní Mariánské Lázně, Lázně Kynžvart a Františkovy Lázně, tedy další důvod, proč v této oblasti zvýšit zájem o cestovní ruch. Vodáci a lázeňští hosté budou mít jistě zájem o ubytovací služby, půjčovny jízdních kol, kánoí a raftů, a samozřejmě o služby spojené se stravováním a nákupem potravin.

Podnikejte i na Internetu

Vašemu podnikání by měl dát zelenou i reklamní webový portál. Chcete-li cestovní ruch opravdu pozvednout a také tu prosperovat, měli byste začít u webové prezentace, poutavě obsahově i graficky zpracované, a zároveň ošetřené problematikou SEO, abyste byli na předních pozicích ve vyhledávačích. Tvorbou webových stránek v Chebu se zabývají profesionální firmy, které mohou dát vašemu snažení nový rozměr.


Podobné příspěvky