Postavíme vám dům

Nechcete už bydlet v nájmu?
Nájemní bydlení se týká značné části obyvatel ČR, ale ne všichni jsou v takovém bydlení spokojení. Mnoho lidí by chtělo mít své vlastní dům, ale v jeho získáni mu může bránit například dlouhé stavební řízení, dlouhá čekací doba na projekt či finance. Pokud máte vyřešený pozemek, máte část za sebou, a měli byste v plnění svého snu pokračovat. S námi to bude snadné. Vybrat si můžete třeba některý druh dřevostavby Enerdomy
, který je mezi klienty velmi oblíbený.

bungalov u vody

Domy stavíme klientům na klíč, což znamená, že si vyberou projekt a my jim dodáme hotový dům. Tuto možnost vol většina klientů, protože chtějí mít dům co nejdříve a bez zbytečných průtahů. Samozřejmostí pro nás je, že vás zastoupíme vestavěním řízení a získáme pro vás stavební povolení. Stačí jen abyste si vybrali dům, který se vám bude líbit. Máme několik typových projektů, a pokud se vám žádný nebude líbit, můžeme vám vytvořit projekt přesně podle vašich individuálních požadavků.

  • Většina klientů volí již hotové projekty, protože nabízíme dostatečný počet kvalitních domů, a značně to rychlý celý proces výstavby.

kreslení projektu

Svůj dům můžete mít velmi rychle
Dřevostavba má tu výhodu, že ji stavíme z hotových dílů. Jejich montáž je hotová za jeden den. Poté celou stavbu zastřešíme, a můžeme se vrhnout na vnitřní prostory, abyste mohli co nejrychleji bydlet. Na našem webu si můžete prohlédnout vše, co vám s domem dodáme. Jediné co vám bude chybět a co si musíte obstarat sami, je kuchyňská linka. Je to proto, že právě linka je velmi individuální, a většina klientů ji stejně chce mít čistě podle sebe.

Těšte se na novou životní etapu
Pořízení vlastního domu je velký krok, který je většinou stresem pro všechny členy rodiny. S námi ale budete bydlet rychle a bez starostí, protože všechno zařídíme http://www.divadlocheb.cz/main.php%3Fsess%3Dreper%26kus%3DABC místo vás. Využijte skvělou šanci a bydlete ve svém.


Podobné příspěvky