Použití menstruačních kalhotek

Menstruační kalhotky stále vyvolávají řadu otázek a nejasností. Pár let už na trhu sice jsou, ale možná pár z nás má stále ještě pochyb. Pojďme se podívat na recenze menstruačních kalhotek a představit si nejpopulárnější produkty, které nabízejí. Co to vůbec menstruační kalhotky jsou? Na první pohled je to klasické spodní prádlo, Které má speciální úpravu v podobě savé a nepropustné vrstvy. Absorbují ženskou tekutinu a zamezují jejímu protečení. V poslední době se staly velkým trendem a oblíbenou alternativou k běžným menstruačním pomůckám.

Menstruační kalhotky

Ženy si menstruační kalhotky pořizují nejčastěji ze 2 hlavních důvodů. První může být jejich pohodlí, které nabízejí. Protože vypadají jako klasické spodní prádlo. Jejich nošení může být příjemnější, než tomu může být u běžných vložek nebo tamponů. S menstruačními kalhotkami zabráníte lepení, šustění a nechtěnému posunutí jako u běžných vložek. Druhým důvodem může být ekologický aspekt. Kalhotky se dají vyprat a opakovaně používat. Menstruační kalhotky jsou vhodné pro všechny typy žen s nejvyšší intenzitou menstruace. Je možné je používat po celou dobu naší periody nebo také jako pojistku k menstruačním kalíškům nebo tampónům.

Menstruační kalhotky

Na výběr můžete mít z mnoha značek i velikostí. Vyrábí se české značky SaYu, u kterých nezklame ani výběr velikostí, který se pohybuje od číslo 32 až do 56. Tyto kalhotky jsou designově velmi povedené. Zdobí je krajka a můžete si vybrat z poutavé barevné kombinace. Jejich funkčnost je vzhled si ženy velmi pochvalují v recenzích. Cena je u těchto o něco vyšší mohou se pohybovat okolo 800 Kč. Love Luna byly navrženy týmem žen. které měli se spodním prádlem bohaté zkušenosti. Jsou velmi lehké, prodyšné, ale materiál není tak příjemný jako u dražších alternativ. Jsou to jedny z nejlevnějších menstruačních kalhotek, jejich cena se pohybuje okolo 400 Kč.


Podobné příspěvky