Slovenská dovolená, parádní dovolená

Zima začíná být aktuálním tématem všech rádiových i televizních relací, ochlazuje se a všichni to začínáme buď rádi nebo i neradi pociťovat. Někomu může vadit se oblékat do vícero vrstev, abychom odolali nepříjemnému větru, dešti https://prahounakole.cz/2014/06/prsi-prsi-jen-se-leje-aneb-jak-jezdit-na-kole-vdesti/ nebo sněhu, někdo si zase toto roční období nemůže vynachválit, protože prostě nesnáší úmorná čtyřiceti stupňová vedra. Každé má něco do sebe. Pokud patříte mezi ty, kteří si na sklonku podzimu nedokáží představit, jak jenom tu letošní zimu přežijí, než se zase začnou prodlužovat dny a začnou rozkvétat květiny, věřte, že se toto období dá zkrátit. Vyšetřete si pár dní volna a vyrazte na zimní dovolenou do termálního koupaliště na Slovensku, kde načerpáte energii a odpočinete si tak, že se vám bude zdát, že žádná zima ani neproběhla.

sauna

Termální teplé prameny a kvalitní relaxace, to je to, co nyní budete potřebovat. Zarezervujte si ubytování Velký Meder apartmány, kde budete mít Thermal Corvinus v dosahu a nedaleko, ale zároveň vám apartmány poskytnou maximální soukromí, kde se nebudete vázat na žádné povinné časy večeří nebo snídaní a vše si uděláte nebo budete dělat podle vlastního itineráře.

masaz

Objevujte krásy našich východních sousedů a vyrazte na dovolenou na Slovensko, i zde je totiž mnoho co objevovat. Navíc něco jako kvalitní wellness vyhledává stále více jedinců, kteří drží prst na tepu doby, ale zároveň je to pracovně trochu dohání a potřebují si uvolnit tělo i mysl od každodenního stresu. Potom si rádi užívají více dovolené a vsadí na kvalitu, kterou si právě v tomto místě budou rozhodně pochvalovat. Mimo sezónu je v tomto koupališti přístupných až sedm bazénů, které můžete využít k vodním radovánkám. Teplota vody je tu přes 25 stupňů Celsia a tyto geotermální prameny mají blahodárný vliv na pohybové ústrojí. Vyzkoušejte to i vy na vlastní kůži, i když třeba nemáte pohybové problémy, odpočinek si zasloužíte.


Podobné příspěvky