To znamená hlavně úpravu pokojů

Ale nejen těch, chcete rozšířit kuchyňské zázemí, opravy vnitřních omítek a nátěrů, a po zimě i výměnu starých dřevěných oken za nové, samozřejmě ty v plastu. Konečně již nebudete muset provádět jejich opravné nátěry. Ano, vše je v pořádku. Člověk by se měl o své obydlí starat. Ale tento rekonstrukční záměr je finančně nákladný. Něco již máte našetřeno, ale jak sami dobře víte, peníze neustále ztrácejí svou hodnotu.

peníze na stromě

A čekat další dobu než bude potřebná finanční částka našetřena, se určitě moc nevyplatí. A to i z hlediska samotného šetření, které znamená, že se musí celá rodina omezovat v utrácení. Navíc se blíží vánoční svátky, to by asi při šetření moc dárků nebylo. Takže co dělat? Už máte za sebou návštěvu v bance, kde vám úředníci této bankovní společnosti neschválili tolik potřebnou půjčku na rekonstrukci vašeho domu.

hypotéka uzavřena

Mohou mít k tomuto kroku několik důvodů. Například se jim nezdá výše vašeho příjmu, nebo zjistili, že máte záznam v registrech dlužníků, kdy jste se někdy v dávné minulosti třeba jen trochu opozdili se splátkou nějakého pojištění nebo i s jinou platbou. Co budete tedy dělat? Můžete jako spotřebitel požádat o půjčení finanční částky, díky které můžete zadat firmám zakázku k provedení oprav vašeho rodinného domu. Kde tedy požádat o peníze? U nebankovní společnosti, tam zažádáte o nebankovní hypotéku bez registru Hypotekybezregistru, kterou vám mohou schválit se splácením na dlouhých třicet let. A to je opravdu velmi dlouhá doba. Nebude tady vadit výše vašeho příjmu, stačí jen vaše možnost hypotéku řádně splácet, to si také nebankovní společnost jistí tím, že musíte dát do zástavy nějakou nemovitost, ta bude samozřejmě po splacení půjčky z ručení vyjmuta. A také se zde dá tolerovat, pokud zjistili, že máte záznam v registrech dlužníků, kdy jste se někdy v dávné minulosti opozdili s nějakou splátkou.


Podobné příspěvky